Geo
Eng
მაჟორიტარი დეპუტატები
საქართველოს პარლამენტი
სალომე ზურაბიშვილის/ო #1 თბილისი, მთაწმინდა, დამოუკიდებელი მაჟორიტარი
ბიძინა გეგიძეს/ო #2 თბილისი, ვაკე, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ზაზა ხუციშვილის/ო #3 თბილისი, ვაკე, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
მამუკა მდინარაძეს/ო #4 თბილისი, საბურთალო, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ნინო გოგუაძეს/ო #5 თბილისი, საბურთალო, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ლევან გოგიჩაიშვილის/ო #6 თბილისი, საბურთალო, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ბექა ოდიშარიას/ო #7 თბილისი, კრწანისი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ირაკლი აბუსერიძეს/ო #8 თბილისი, ისანი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
დავით ჭიჭინაძეს/ო #9 თბილისი, ისანი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ბექა ნაცვლიშვილის/ო #10 თბილისი, ისანი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
გიორგი მოსიძეს/ო #11 თბილისი, ისანი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
მარიამ ჯაშის/ო #12 თბილისი, ისანი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
შოთა ხაბარელის/ო #13 თბილისი, ისანი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
გიორგი ვოლსკის/ო #14 თბილისი, ჩურურეთი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ზაზა პაპუაშვილის/ო #15 თბილისი, დიდუბე, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ივლიანე წულაიას/ო #16 თბილისი, დიდუბე, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
სოფიო კილაძეს/ო #17 თბილისი, ნაძალადევი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
მიხეილ ყაველაშვილის/ო #18 თბილისი, ნაძალადევი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ზაზა გაბუნიას/ო #19 თბილისი, ნაძალადევი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
კობა კობალაძეს/ო 20 თბილისი, გლდანი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ლევან კობიაშვილის/ო 21 თბილისი, გლდანი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ლევანი კობერიძეს/ო 22 თბილისი, გლდანი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
რომან მუჩიაშვილის/ო #23 საგარეჯო, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
დავით სონღულაშვილის/ო #24 გურჯაანი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ირაკლი შიოლაშვილის/ო #25 სიღნაღი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
გურამ მაჭარაშვილის/ო #26 ლაგოდეხი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ირაკლი სესიაშვილის/ო #27 თელავი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
გელა სამხარაულის/ო #28 ახმეტა, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
პაატა მხეიძეს/ო #29 რუსთავი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
გიორგი ბეგაძეს/ო #30 რუსთავი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
სავალან მირზოევის/ო #31 გარდაბნი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
გოდერძი ჩანქსელიანის/ო #32 თეთრიწყარო, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
გოგი მეშველიანის/ო #33 ბოლნისი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
კახაბერ ოქრიაშვილის/ო #34 დმანისი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
რუსლან გაჯიევის/ო #35 მარნეული, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
თამაზ ნავერიანის/ო #36 მარნეული, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ხუნდაძე დიმიტრის/ო #37 მცხეთა, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ზაქარია ქუცნაშვილის/ო #38 დუშეთი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ირაკლი მეზურნიშვილის/ო #39 კასპი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
გიორგი თოთლაძეს/ო #40 ქარელი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
იოსებ მაკრახიძეს/ო #41 გორი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
თენგიზი ხუბულურის/ო #42 გორი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
სიმონ ნოზაძეს/ო #43 ხაშური, „თოფაძე - მრეწველები, ჩვენი სამშობლო”
გიორგი კოპაძეს/ო #44 ახალციხე, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ფოფხაძე გედევანის/ო #45 ბორჯომი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ენზელ მკოიანის/ო #46 ახალქალაქი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
გენადი მარგველაშვილის/ო #47 ქუთაისი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
დიმიტრი მხეიძეს/ო #48 ქუთაისი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
კობა ნარჩემაშვილის/ო #49 ქუთაისი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ელგუჯა გოცირიძეს/ო #50 თერჯოლა, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
კობა ლურსმანაშვილის/ო #51 ბაღდათი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
შალვა კიკნაველიძეს/ო #52 ზესტაფონი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
პაატა კვიჟინაძეს/ო #53 საჩხერე, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
გრიგოლ ლილუაშვილის/ო #54 ვანი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
გრიგოლ მიქელაძეს/ო #55 სამტრედია, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
სულხან მახათაძეს/ო #56 ჭიათურა, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ცოტნე ზურაბიანის/ო #57 წყალტუბო, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
გოჩა ენუქიძეს/ო #58 ამბროლაური, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
არჩილ თალაკვაძეს/ო #59 ოზურგეთი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ნინო წილოსანის/ო #60 ლანჩხუთი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ირაკლი ხახუბიას/ო #61 ფოთი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ოთარ დანელიას/ო #62 მარტვილი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ირაკლი ბერაიას/ო #63 სენაკი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ირაკლი ბერაიას/ო #64 ხობი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
მერაბი ქვარაიას/ო #65 ზუგდიდი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ედიშერ თოლორაიას/ო #66 ზუგდიდი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
გოგა გულორდავას/ო #67 წალენჯიხა, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ფატი ხალვაშის/ო #68 ბათუმი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ლევან ბეჟანიძეს/ო #69 ბათუმი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
მუხრან ვახტანგაძეს/ო #70 ბათუმი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
კობა ნაკაიძეს/ო #71 ქობულეთი, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ილია ნაკაშიძეს/ო #72 ხელვაჩაური, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”
ბოლქვაძე ანზორის/ო #73 ხულო, „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო”